Skyworks Solutions Inc. 530FC120M237DGR
Part No.:
530FC120M237DGR
Datasheet:
Chuangxin Cloud530FC120M237DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 120.2370MHZ LVDS SMD
Frequency:
120.237 MHz
Output:
LVDS
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±7ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
98mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
Datasheet:
1. How to order 530FC120M237DGR on Chuangxin Cloud?
3. Are the 530FC120M237DGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 530FC120M237DGR?
Image 530FC120M237DGR
Part Number 530FC120M237DGR
Type XO (Standard)
Frequency 120.237 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±7ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 98mA
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)