Skyworks Solutions Inc. 530FB210M000DGR
Part No.:
530FB210M000DGR
Datasheet:
Chuangxin Cloud530FB210M000DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 210.0000MHZ LVDS SMD
Frequency:
210 MHz
Output:
LVDS
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
98mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
Datasheet:
1. How to order 530FB210M000DGR on Chuangxin Cloud?
3. Are the 530FB210M000DGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 530FB210M000DGR?
Image 530FB210M000DGR
Part Number 530FB210M000DGR
Type XO (Standard)
Frequency 210 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 98mA
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)