Skyworks Solutions Inc. 530AB132M812DGR
Part No.:
530AB132M812DGR
Datasheet:
Chuangxin Cloud530AB132M812DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 132.8120MHZ LVPECL
Frequency:
132.812 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
121mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
Datasheet:
1. How to order 530AB132M812DGR on Chuangxin Cloud?
3. Are the 530AB132M812DGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 530AB132M812DGR?
Image 530AB132M812DGR
Part Number 530AB132M812DGR
Type XO (Standard)
Frequency 132.812 MHz
Function Enable/Disable
Output LVPECL
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 121mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)