CTS-Frequency Controls 526L19225DTR
Part No.:
526L19225DTR
Datasheet:
Chuangxin Cloud526L19225DTR.pdf
Description:
XTAL OSC TCXO 19.2000MHZ HCMOS
Frequency:
19.2 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±2.5ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-30°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
10mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.047" (1.20mm)
Datasheet:
1. How to order 526L19225DTR on Chuangxin Cloud?
3. Are the 526L19225DTR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 526L19225DTR?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 526L19225DTR.
Image 526L19225DTR
Part Number 526L19225DTR
Type TCXO
Frequency 19.2 MHz
Function Enable/Disable
Output HCMOS
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±2.5ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 10mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)