CTS-Frequency Controls 521R19225DTR
Part No.:
521R19225DTR
Datasheet:
Chuangxin Cloud521R19225DTR.pdf
Description:
XTAL OSC TCXO 19.2000MHZ HCMOS
Frequency:
19.2 MHz
Voltage - Supply:
3V
Frequency Stability:
±2.5ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-30°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
10mA
Size / Dimension:
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):
0.039" (1.00mm)
Datasheet:
1. How to order 521R19225DTR on Chuangxin Cloud?
3. Are the 521R19225DTR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 521R19225DTR?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 521R19225DTR.
Image 521R19225DTR
Part Number 521R19225DTR
Type TCXO
Frequency 19.2 MHz
Function Enable/Disable
Output HCMOS
Voltage - Supply 3V
Frequency Stability ±2.5ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 10mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)