CTS-Frequency Controls 521N38425DTR
Part No.:
521N38425DTR
Datasheet:
Chuangxin Cloud521N38425DTR.pdf
Description:
XTAL OSC TCXO 38.4000MHZ HCMOS
Frequency:
38.4 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±2.5ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-30°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
10mA
Size / Dimension:
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):
0.039" (1.00mm)
Datasheet:
1. How to order 521N38425DTR on Chuangxin Cloud?
3. Are the 521N38425DTR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 521N38425DTR?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 521N38425DTR.
Image 521N38425DTR
Part Number 521N38425DTR
Type TCXO
Frequency 38.4 MHz
Function Enable/Disable
Output HCMOS
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±2.5ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 10mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)