CTS-Frequency Controls 517N14425DTR
Part No.:
517N14425DTR
Datasheet:
Chuangxin Cloud517N14425DTR.pdf
Description:
XTAL OSC TCXO 14.4000MHZ HCMOS
Frequency:
14.4 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±2.5ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-30°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
10mA
Size / Dimension:
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)
Datasheet:
1. How to order 517N14425DTR on Chuangxin Cloud?
3. Are the 517N14425DTR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 517N14425DTR?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 517N14425DTR.
Image 517N14425DTR
Part Number 517N14425DTR
Type TCXO
Frequency 14.4 MHz
Function Enable/Disable
Output HCMOS
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±2.5ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 10mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)