Skyworks Solutions Inc. 515FCA212M500BAG
Part No.:
515FCA212M500BAG
Datasheet:
Chuangxin Cloud515FCA212M500BAG.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 212.5000MHZ LVDS
Frequency:
212.5 MHz
Output:
LVDS
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±30ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
26mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.052" (1.33mm)
Datasheet:
1. How to order 515FCA212M500BAG on Chuangxin Cloud?
3. Are the 515FCA212M500BAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 515FCA212M500BAG?
Image 515FCA212M500BAGR 515FCA212M500BAG
Part Number 515FCA212M500BAGR 515FCA212M500BAG
Type VCXO VCXO
Frequency 212.5 MHz 212.5 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 2.5V 2.5V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) ±30ppm ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 26mA 26mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5) 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm) 0.052" (1.33mm)