Skyworks Solutions Inc. 515FCA200M000BAG
Part No.:
515FCA200M000BAG
Datasheet:
Chuangxin Cloud515FCA200M000BAG.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 200.0000MHZ LVDS
Frequency:
200 MHz
Output:
LVDS
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±30ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
26mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.052" (1.33mm)
Datasheet:
1. How to order 515FCA200M000BAG on Chuangxin Cloud?
3. Are the 515FCA200M000BAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 515FCA200M000BAG?
Image 515FCA200M000BAGR 515FCA200M000BAG
Part Number 515FCA200M000BAGR 515FCA200M000BAG
Type VCXO VCXO
Frequency 200 MHz 200 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 2.5V 2.5V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) ±30ppm ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 26mA 26mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm) 0.052" (1.33mm)