Skyworks Solutions Inc. 515BDA30M7200AAGR
Part No.:
515BDA30M7200AAGR
Manufacturer:
Skyworks Solutions Inc.
Category:
Oscillators
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
Chuangxin Cloud515BDA30M7200AAGR.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 30.7200MHZ LVDS
Manufacturer:
Skyworks Solutions Inc.
Series:
Si515
Package/Case:
6-SMD, No Lead
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Base Resonator:
Crystal
Type:
VCXO
Frequency:
30.72 MHz
Function:
Enable/Disable
Output:
LVDS
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±30ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
26mA
Ratings:
Mounting Type:
Surface Mount
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
Datasheet:
1. How to order 515BDA30M7200AAGR on Chuangxin Cloud?
3. Are the 515BDA30M7200AAGR price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 515BDA30M7200AAGR?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image 515BDA30M7200AAGR
Part Number 515BDA30M7200AAGR
Manufacturer Skyworks Solutions Inc.
Series Si515
Package/Case 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Base Resonator Crystal
Type VCXO
Frequency 30.72 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 26mA
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)