Skyworks Solutions Inc. 515BBB70M6560AAGR
Part No.:
515BBB70M6560AAGR
Datasheet:
Chuangxin Cloud515BBB70M6560AAGR.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 70.6560MHZ LVDS
Frequency:
70.656 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±80ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
26mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
Datasheet:
1. How to order 515BBB70M6560AAGR on Chuangxin Cloud?
3. Are the 515BBB70M6560AAGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 515BBB70M6560AAGR?
Image 515BBB70M6560AAGR
Part Number 515BBB70M6560AAGR
Type VCXO
Frequency 70.656 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) ±80ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 26mA
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)