Skyworks Solutions Inc. 515BBA122M880AAGR
Part No.:
515BBA122M880AAGR
Datasheet:
Chuangxin Cloud515BBA122M880AAGR.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 122.8800MHZ LVDS
Frequency:
122.88 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±80ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
26mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
Datasheet:
1. How to order 515BBA122M880AAGR on Chuangxin Cloud?
3. Are the 515BBA122M880AAGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 515BBA122M880AAGR?
Image 515BBA122M880AAGR
Part Number 515BBA122M880AAGR
Type VCXO
Frequency 122.88 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) ±80ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 26mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)