Skyworks Solutions Inc. 515ACA204M800CAG
Part No.:
515ACA204M800CAG
Datasheet:
Chuangxin Cloud515ACA204M800CAG.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED SINGLE
Frequency:
204.8 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±50ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
46mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)
Datasheet:
1. How to order 515ACA204M800CAG on Chuangxin Cloud?
3. Are the 515ACA204M800CAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 515ACA204M800CAG?
Image 515ACA204M800CAGR 515ACA204M800CAG
Part Number 515ACA204M800CAGR 515ACA204M800CAG
Type VCXO VCXO
Frequency 204.8 MHz 204.8 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) ±50ppm ±50ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 46mA 46mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm) 0.043" (1.10mm)