Skyworks Solutions Inc. 515ACA200M000CAG
Part No.:
515ACA200M000CAG
Datasheet:
Chuangxin Cloud515ACA200M000CAG.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED SINGLE
Frequency:
200 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±50ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
46mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)
Datasheet:
1. How to order 515ACA200M000CAG on Chuangxin Cloud?
3. Are the 515ACA200M000CAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 515ACA200M000CAG?
Image 515ACA200M000CAGR 515ACA200M000CAG
Part Number 515ACA200M000CAGR 515ACA200M000CAG
Type VCXO VCXO
Frequency 200 MHz 200 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) ±50ppm ±50ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 46mA 46mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm) 0.043" (1.10mm)