Skyworks Solutions Inc. 514JCA001267BAG
Part No.:
514JCA001267BAG
Manufacturer:
Skyworks Solutions Inc.
Category:
Oscillators
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
Chuangxin Cloud514JCA001267BAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 250.0000MHZ LVDS SMD
Manufacturer:
Skyworks Solutions Inc.
Series:
Si514
Package/Case:
6-SMD, No Lead
Packaging:
Strip
Product Status:
Active
Base Resonator:
Crystal
Type:
XO (Standard)
Frequency:
250 MHz
Function:
Enable/Disable (Reprogrammable)
Output:
LVDS
Voltage - Supply:
1.8V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Ratings:
Mounting Type:
Surface Mount
Supplier Device Package:
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
Datasheet:
1. How to order 514JCA001267BAG on Chuangxin Cloud?
3. Are the 514JCA001267BAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 514JCA001267BAG?
Image 514JCA001267BAGR 514JCA001267BAG
Part Number 514JCA001267BAGR 514JCA001267BAG
Manufacturer Skyworks Solutions Inc. Skyworks Solutions Inc.
Series Si514 Si514
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Packaging Strip Strip
Product Status Active Active
Base Resonator Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 250 MHz 250 MHz
Function Enable/Disable (Reprogrammable) Enable/Disable (Reprogrammable)
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 1.8V 1.8V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)