CTS-Frequency Controls 334P2000B5C2T
Part No.:
334P2000B5C2T
Datasheet:
Chuangxin Cloud334P2000B5C2T.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 200.0000MHZ LVPECL
Frequency:
200 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
±50ppm
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
88mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)
Datasheet:
1. How to order 334P2000B5C2T on Chuangxin Cloud?
3. Are the 334P2000B5C2T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 334P2000B5C2T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 334P2000B5C2T.
Image 334P2000B5C2T
Part Number 334P2000B5C2T
Type VCXO
Frequency 200 MHz
Function Enable/Disable
Output LVPECL
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) ±50ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 88mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)