CTS-Frequency Controls 334P1485B4I3T
Part No.:
334P1485B4I3T
Datasheet:
Chuangxin Cloud334P1485B4I3T.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 148.5000MHZ LVPECL
Frequency:
148.5 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±30ppm
Absolute Pull Range (APR):
±50ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
88mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)
Datasheet:
1. How to order 334P1485B4I3T on Chuangxin Cloud?
3. Are the 334P1485B4I3T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 334P1485B4I3T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 334P1485B4I3T.
Image 334P1485B4I3T
Part Number 334P1485B4I3T
Type VCXO
Frequency 148.5 MHz
Function Enable/Disable
Output LVPECL
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±30ppm
Absolute Pull Range (APR) ±50ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 88mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)