CTS-Frequency Controls 334L2500B5C3T
Part No.:
334L2500B5C3T
Datasheet:
Chuangxin Cloud334L2500B5C3T.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 250.0000MHZ LVDS
Frequency:
250 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
±50ppm
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
65mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)
Datasheet:
1. How to order 334L2500B5C3T on Chuangxin Cloud?
3. Are the 334L2500B5C3T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 334L2500B5C3T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 334L2500B5C3T.
Image 334L2500B5C3T
Part Number 334L2500B5C3T
Type VCXO
Frequency 250 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) ±50ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 65mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)