Hammond Manufacturing 1418N4S16L10
Part No.:
1418N4S16L10
Datasheet:
Chuangxin Cloud1418N4S16L10.pdf
Description:
BOX S STL NATURAL 36"L X 24"W
Size / Dimension:
36.000" L x 24.000" W (914.40mm x 609.60mm)
Height:
10.000" (254.00mm)
Area (L x W):
864in² (5574cm²)
Datasheet:
1. How to order 1418N4S16L10 on Chuangxin Cloud?
3. Are the 1418N4S16L10 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 1418N4S16L10?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 1418N4S16L10.
Image 1418N4S16L10 1418N4S16L10LP
Part Number 1418N4S16L10 1418N4S16L10LP
Container Type Box Box
Size / Dimension 36.000" L x 24.000" W (914.40mm x 609.60mm) 36.000" L x 24.000" W (914.40mm x 609.60mm)
Height 10.000" (254.00mm) 10.000" (254.00mm)
Area (L x W) 864in² (5574cm²) 864in² (5574cm²)