Hammond Manufacturing 1418N4S16K16
Part No.:
1418N4S16K16
Datasheet:
Chuangxin Cloud1418N4S16K16.pdf
Description:
BOX S STL NATURAL 30"L X 24"W
Size / Dimension:
30.000" L x 24.000" W (762.00mm x 609.60mm)
Height:
16.000" (406.40mm)
Area (L x W):
720in² (4645cm²)
Datasheet:
1. How to order 1418N4S16K16 on Chuangxin Cloud?
3. Are the 1418N4S16K16 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 1418N4S16K16?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 1418N4S16K16.
Image 1418N4S16K16 1418N4S16K16LP
Part Number 1418N4S16K16 1418N4S16K16LP
Container Type Box Box
Size / Dimension 30.000" L x 24.000" W (762.00mm x 609.60mm) 30.000" L x 24.000" W (762.00mm x 609.60mm)
Height 16.000" (406.40mm) 16.000" (406.40mm)
Area (L x W) 720in² (4645cm²) 720in² (4645cm²)