Hammond Manufacturing 1418N4S16K12
Part No.:
1418N4S16K12
Datasheet:
Chuangxin Cloud1418N4S16K12.pdf
Description:
BOX S STL NATURAL 30"L X 24"W
Size / Dimension:
30.000" L x 24.000" W (762.00mm x 609.60mm)
Height:
12.000" (304.80mm)
Area (L x W):
720in² (4645cm²)
Datasheet:
1. How to order 1418N4S16K12 on Chuangxin Cloud?
3. Are the 1418N4S16K12 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 1418N4S16K12?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 1418N4S16K12.
Image 1418N4S16K12 1418N4S16K12LP
Part Number 1418N4S16K12 1418N4S16K12LP
Container Type Box Box
Size / Dimension 30.000" L x 24.000" W (762.00mm x 609.60mm) 30.000" L x 24.000" W (762.00mm x 609.60mm)
Height 12.000" (304.80mm) 12.000" (304.80mm)
Area (L x W) 720in² (4645cm²) 720in² (4645cm²)