Hammond Manufacturing 1418N4S16K10
Part No.:
1418N4S16K10
Datasheet:
Chuangxin Cloud1418N4S16K10.pdf
Description:
BOX S STL NATURAL 30"L X 24"W
Packaging:
Case
Size / Dimension:
30.000" L x 24.000" W (762.00mm x 609.60mm)
Height:
10.000" (254.00mm)
Area (L x W):
720in² (4645cm²)
Datasheet:
1. How to order 1418N4S16K10 on Chuangxin Cloud?
3. Are the 1418N4S16K10 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 1418N4S16K10?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 1418N4S16K10.
Image 1418N4S16K10 1418N4S16K10LP
Part Number 1418N4S16K10 1418N4S16K10LP
Manufacturer Hammond Manufacturing Hammond Manufacturing
Series 1418 1418
Packaging Case Case
Product Status Active Active
Container Type Box Box
Size / Dimension 30.000" L x 24.000" W (762.00mm x 609.60mm) 30.000" L x 24.000" W (762.00mm x 609.60mm)
Height 10.000" (254.00mm) 10.000" (254.00mm)
Area (L x W) 720in² (4645cm²) 720in² (4645cm²)