Reliance North America WJ213B-2.54-15p-15-RNA
Part No.:
WJ213B-2.54-15p-15-RNA
Datasheet:
Chuangxin CloudWJ213B-2.54-15p-15-RNA.pdf
Description:
15 position PCB push-in spring c
Pitch:
0.100" (2.54mm)
Mating Orientation:
Current:
4 A
Voltage:
150 V
Color:
Orange
Datasheet:
1. How to order WJ213B-2.54-15p-15-RNA on Chuangxin Cloud?
3. Are the WJ213B-2.54-15p-15-RNA price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of WJ213B-2.54-15p-15-RNA?
Positions Per Level 15 15 15 15 15
Pitch 0.100" (2.54mm) 0.100" (2.54mm) 0.100" (2.54mm) 0.100" (2.54mm) 0.100" (2.54mm)
Mating Orientation - - - - -
Current 4 A 4 A 4 A 4 A 4 A
Voltage 150 V 150 V 150 V 150 V 150 V