Reliance North America WJ212V-THR-3.5-12p-13-RNA
Part No.:
WJ212V-THR-3.5-12p-13-RNA
Datasheet:
Chuangxin CloudWJ212V-THR-3.5-12p-13-RNA.pdf
Description:
12 position PCB push-in spring c
Pitch:
0.138" (3.50mm)
Mating Orientation:
Current:
10 A
Voltage:
300 V
Datasheet:
1. How to order WJ212V-THR-3.5-12p-13-RNA on Chuangxin Cloud?
3. Are the WJ212V-THR-3.5-12p-13-RNA price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of WJ212V-THR-3.5-12p-13-RNA?
Positions Per Level 12 12 12 12 12
Pitch 0.138" (3.50mm) 0.138" (3.50mm) 0.138" (3.50mm) 0.138" (3.50mm) 0.138" (3.50mm)
Mating Orientation - - - - -
Current 10 A 10 A 10 A 10 A 10 A
Voltage 300 V 300 V 300 V 300 V 300 V