Samtec Inc. TW-02-02-T-S-155-125
Part No.:
TW-02-02-T-S-155-125
Description:
CONN BRD STACK 2.00 2POS
Pitch:
0.079" (2.00mm)
Length - Overall Pin:
0.377" (9.576mm)
Length - Post (Mating):
0.097" (2.464mm)
Length - Stack Height:
0.155" (3.937mm)
Length - Tail:
0.125" (3.175mm)