TBLH11-381-07BK.pdf
TBLH11-381-07BK.pdf
| Image |  |
| Series | TBLH11-381 | TBLH11-381 | TBLH11-381 | TBLH11-381 | TBLH11-381 |
| Number of Levels | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Positions Per Level | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Pitch | 0.150" (3.81mm) | 0.150" (3.81mm) | 0.150" (3.81mm) | 0.150" (3.81mm) | 0.150" (3.81mm) |
| Current | 10 A | 10 A | 10 A | 10 A | 10 A |
| Voltage | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V |