TBLH10V-508-06BK.pdf
TBLH10V-508-06BK.pdf
| Image |  |
| Series | TBLH10V-508 | TBLH10V-508 | TBLH10V-508 | TBLH10V-508 | TBLH10V-508 |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Number of Levels | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Positions Per Level | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Pitch | 0.200" (5.08mm) | 0.200" (5.08mm) | 0.200" (5.08mm) | 0.200" (5.08mm) | 0.200" (5.08mm) |
| Current | 10 A | 10 A | 10 A | 10 A | 10 A |
| Voltage | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V |