TBL009V-500-11GY-2GY.pdf
TBL009V-500-11GY-2GY.pdf
| Image |  |
| Series | TBL009V-500 | TBL009V-500 | TBL009V-500 | TBL009V-500 | TBL009V-500 |
| Number of Levels | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Positions Per Level | 11 | 11 | 11 | 11 | 11 |
| Pitch | 0.197" (5.00mm) | 0.197" (5.00mm) | 0.197" (5.00mm) | 0.197" (5.00mm) | 0.197" (5.00mm) |
| Current | 10 A | 10 A | 10 A | 10 A | 10 A |
| Voltage | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V |