TBL007A-508-11GY.pdf
TBL007A-508-11GY.pdf
| Image |  |
| Series | TBL007A-508 | TBL007A-508 | TBL007A-508 | TBL007A-508 | TBL007A-508 |
| Packaging | Tray | Tray | Tray | Tray | Tray |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Number of Levels | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Positions Per Level | 11 | 11 | 11 | 11 | 11 |
| Pitch | 0.200" (5.08mm) | 0.200" (5.08mm) | 0.200" (5.08mm) | 0.200" (5.08mm) | 0.200" (5.08mm) |
| Current | 15 A | 15 A | 15 A | 15 A | 15 A |
| Voltage | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V |