| Image |  |
| Series | TBL002B-350 | TBL002B-350 | TBL002B-350 | TBL002B-350 | TBL002B-350 |
| Number of Levels | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Positions Per Level | 21 | 21 | 21 | 21 | 21 |
| Pitch | 0.138" (3.50mm) | 0.138" (3.50mm) | 0.138" (3.50mm) | 0.138" (3.50mm) | 0.138" (3.50mm) |
| Current | 7 A | 7 A | 7 A | 7 A | 7 A |
| Voltage | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V |