TBL-0020-500-06GR.pdf
TBL-0020-500-06GR.pdf
| Image |  |
| Series | TBL-0020-500 | TBL-0020-500 | TBL-0020-500 | TBL-0020-500 | TBL-0020-500 |
| Number of Levels | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Positions Per Level | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Pitch | 0.197" (5.00mm) | 0.197" (5.00mm) | 0.197" (5.00mm) | 0.197" (5.00mm) | 0.197" (5.00mm) |
| Current | 20 A | 20 A | 20 A | 20 A | 20 A |
| Voltage | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V |