TBL-0018-350-06BE.pdf
TBL-0018-350-06BE.pdf
| Image |  |
| Series | TBL-0018-350 | TBL-0018-350 | TBL-0018-350 | TBL-0018-350 | TBL-0018-350 |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Number of Levels | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Positions Per Level | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Pitch | 0.138" (3.50mm) | 0.138" (3.50mm) | 0.138" (3.50mm) | 0.138" (3.50mm) | 0.138" (3.50mm) |
| Current | 10 A | 10 A | 10 A | 10 A | 10 A |
| Voltage | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V |