TB010-508-13BE.pdf
TB010-508-13BE.pdf
| Image |  |
| Series | TB010-508 | TB010-508 | TB010-508 | TB010-508 | TB010-508 |
| Number of Levels | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Positions Per Level | 13 | 13 | 13 | 13 | 13 |
| Pitch | 0.200" (5.08mm) | 0.200" (5.08mm) | 0.200" (5.08mm) | 0.200" (5.08mm) | 0.200" (5.08mm) |
| Current | 20 A | 20 A | 20 A | 20 A | 20 A |
| Voltage | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V |