TB005-762-11BE.pdf
TB005-762-11BE.pdf
| Image |  |
| Series | TB005-762 | TB005-762 | TB005-762 | TB005-762 | TB005-762 |
| Number of Levels | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Positions Per Level | 11 | 11 | 11 | 11 | 11 |
| Pitch | 0.300" (7.62mm) | 0.300" (7.62mm) | 0.300" (7.62mm) | 0.300" (7.62mm) | 0.300" (7.62mm) |
| Current | 30 A | 30 A | 30 A | 30 A | 30 A |
| Voltage | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V |