TB003V-500-P19BE.pdf
TB003V-500-P19BE.pdf
| Image |  |
| Series | TB003V-500 | TB003V-500 | TB003V-500 | TB003V-500 | TB003V-500 |
| Number of Levels | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Positions Per Level | 19 | 19 | 19 | 19 | 19 |
| Pitch | 0.197" (5.00mm) | 0.197" (5.00mm) | 0.197" (5.00mm) | 0.197" (5.00mm) | 0.197" (5.00mm) |
| Current | 10 A | 10 A | 10 A | 10 A | 10 A |
| Voltage | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V |