TB002-500-24BE.pdf
TB002-500-24BE.pdf
| Image |  |
| Series | TB002-500 | TB002-500 | TB002-500 | TB002-500 | TB002-500 |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Number of Levels | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Positions Per Level | 24 | 24 | 24 | 24 | 24 |
| Pitch | 0.197" (5.00mm) | 0.197" (5.00mm) | 0.197" (5.00mm) | 0.197" (5.00mm) | 0.197" (5.00mm) |
| Current | 15 A | 15 A | 15 A | 15 A | 15 A |
| Voltage | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V |