TB0010V-500-12GR.pdf
TB0010V-500-12GR.pdf
| Image |  |
| Series | TB0010V-500 | TB0010V-500 | TB0010V-500 | TB0010V-500 | TB0010V-500 |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Number of Levels | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Positions Per Level | 12 | 12 | 12 | 12 | 12 |
| Pitch | 0.197" (5.00mm) | 0.197" (5.00mm) | 0.197" (5.00mm) | 0.197" (5.00mm) | 0.197" (5.00mm) |
| Current | 16 A | 16 A | 16 A | 16 A | 16 A |
| Voltage | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V |