Bivar Inc. SZ2-10.00-O170-F4PYW-4
Part No.:
SZ2-10.00-O170-F4PYW-4
Datasheet:
Chuangxin CloudSZ2-10.00-O170-F4PYW-4.pdf
Description:
LIGHT PIPE FLEXIBLE 10" 4.20MM
Color:
Yellow
Type:
Flexible 10" (254mm)
Lens Size:
4.20mm