Bivar Inc. SZ2-10.00-A220-F4PS-2
Part No.:
SZ2-10.00-A220-F4PS-2
Datasheet:
Chuangxin CloudSZ2-10.00-A220-F4PS-2.pdf
Description:
LIGHT PIPE FLEXIBLE 10" 4.20MM
Color:
Smoke
Type:
Flexible 10" (254mm)
Lens Size:
4.20mm