Bivar Inc. SZ2-10.00-A220-F4PD
Part No.:
SZ2-10.00-A220-F4PD
Datasheet:
Chuangxin CloudSZ2-10.00-A220-F4PD.pdf
Description:
LIGHT PIPE FLEXIBLE 10" 4.20MM
Color:
Diffused
Type:
Flexible 10" (254mm)
Lens Size:
4.20mm