Bivar Inc. SZ1-10.00-Y50-F4P54-5
Part No.:
SZ1-10.00-Y50-F4P54-5
Description:
LIGHT PIPE FLEXIBLE 10" 4.19MM
Color:
Clear
Type:
Flexible 10" (254mm)
Lens Size:
4.19mm