Bivar Inc. SZ1-10.00-RW-F4PS54-2
Part No.:
SZ1-10.00-RW-F4PS54-2
Description:
LIGHT PIPE FLEXIBLE 10" 4.19MM
Color:
Smoke
Type:
Flexible 10" (254mm)
Lens Size:
4.19mm