Bivar Inc. SZ1-10.00-A220-F4PBE54-6
Part No.:
SZ1-10.00-A220-F4PBE54-6
Manufacturer:
Bivar Inc.
Category:
Light Pipes
Package:
Description:
LIGHT PIPE FLEXIBLE 10" 4.19MM
Manufacturer:
Bivar Inc.
Series:
SZ1
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Color:
Blue
Configuration:
Single
Type:
Flexible 10" (254mm)
Mounting Type:
Board/Panel Mount, Press Fit
Lens Style:
Round with Domed Top
Lens Size:
4.19mm