Suntsu Electronics, Inc SXT32410DA17-32.000M
Part No.:
SXT32410DA17-32.000M
Datasheet:
Chuangxin CloudSXT32410DA17-32.000M.pdf
Description:
CRYSTAL 32.000MHZ 10 PF SMD
Frequency:
32 MHz
Frequency Stability:
±50ppm
Frequency Tolerance:
±20ppm
Load Capacitance:
10pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
40 Ohms
Operating Temperature:
-10°C ~ 70°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)