SiTime SIT9365AI-4B1-30E125.000000
Part No.:
SIT9365AI-4B1-30E125.000000
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
Chuangxin CloudSIT9365AI-4B1-30E125.000000.pdf
Description:
MEMS OSC XO 125.0000MHZ HCSL
Package/Case:
6-SMD, No Lead
Frequency:
125 MHz
Function:
Enable/Disable
Output:
HCSL
Voltage - Supply:
3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Supplier Device Package:
6-PQFD (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.035" (0.90mm)