SiTime SIT9365AI-1B1-25N148.351648
Part No.:
SIT9365AI-1B1-25N148.351648
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
Chuangxin CloudSIT9365AI-1B1-25N148.351648.pdf
Description:
MEMS OSC XO 148.351648MHZ LVPECL
Package/Case:
6-SMD, No Lead
Frequency:
148.351648 MHz
Function:
Output:
LVPECL
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Supplier Device Package:
6-PQFD (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.035" (0.90mm)