SiTime SIT9365AC-2E1-30E75.000000
Part No.:
SIT9365AC-2E1-30E75.000000
Datasheet:
Chuangxin CloudSIT9365AC-2E1-30E75.000000.pdf
Description:
MEMS OSC XO 75.0000MHZ LVDS
Frequency:
75 MHz
Function:
Enable/Disable
Voltage - Supply:
3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Supplier Device Package:
6-PQFV (7x5)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.035" (0.90mm)