SiTime SIT9002AC-332H18DK125.00000
Part No.:
SIT9002AC-332H18DK125.00000
Datasheet:
Chuangxin CloudSIT9002AC-332H18DK125.00000.pdf
Description:
MEMS OSC XO 125.0000MHZ CML SMD
Frequency:
125 MHz
Function:
Output:
CML
Voltage - Supply:
1.8V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:
±2.00%, Center Spread
Current - Supply (Max):
51mA
Supplier Device Package:
6-SMD (5x3.2)
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)