SiTime SIT9002AC-083N33EB115.00000
Part No.:
SIT9002AC-083N33EB115.00000
Datasheet:
Chuangxin CloudSIT9002AC-083N33EB115.00000.pdf
Description:
MEMS OSC XO 115.0000MHZ LVPECL
Frequency:
115 MHz
Function:
Enable/Disable
Output:
LVPECL
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Supplier Device Package:
6-SMD (7x5)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.039" (1.00mm)