SiTime SIT8009BI-13-33E-125.008750
Part No.:
SIT8009BI-13-33E-125.008750
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
Chuangxin CloudSIT8009BI-13-33E-125.008750.pdf
Description:
MEMS OSC XO 125.00875MHZ H/LV-CM
Series:
SiT8009B
Package/Case:
4-SMD, No Lead
Frequency:
125.00875 MHz
Function:
Enable/Disable
Output:
HCMOS, LVCMOS
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
7.5mA
Supplier Device Package:
4-PQFN (2.5x2)
Size / Dimension:
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)